VODJA POSLOVALNICE m/ž

Uprava Ljubljana / Uprava Ljubljana Polni delovni čas

Stavimo na ljudi, ki bi radi svojo strast do športa in gibanja pri nas spremenili v poklic. Potrebujemo usposobljene, prilagodljive in na kupce osredotočene sodelavce/ke, ki naše kupce navdušujejo za svet športa. Vsak dan se skupaj trudimo po naših najboljših močeh in se veselimo naših uspehov! WE LOVE WHAT WE DO. Všeč nam je, kar počnemo!

VAŠE NALOGE

  • Vodi, organizira, načrtuje in nadzira poslovanje trgovine
  • Odgovornost za doseganje letnega plana po trgovinskih kazalnikih
  • Skrbi za uspešno prodajo, kontrolira in odreja prezentacijo blaga v trgovini, založenost trgovine,…
  • Soodločanje in skrb o izgledu trgovin
  • Predlaganje, sestava in analiza blagovnega asortimana za posamezno trgovino
  • Uvajanje sodelavcev in skrb za njihov razvoj in dobre medsebojne odnose
  • Spremljanje konkurence in trga
  • Soodločanje ter realizacija tržnih aktivnosti
  • Organizacija delovnega procesa
  • Pripravlja, izvaja in nadzoruje inventure

PRIČAKUJEMO

  • V. ali VI. stopnjo izobrazbe
  • Zaželjeno znanje nemškega in angleškega jezika
  • Napredno poznavanje MS office orodij
  • Samostojnost, samoiniciativnost, odgovornost, natančnost
  • Zaželjene dobre organizacijske in komunikacijske sposobnosti ter usmerjenost k delu v skupini
  • Delovne izkušnje:  vsaj 3 leta izkušenj na področju vodenja trgovine
  • Izkušnje pri delu z ljudmi
  • Vozniško dovoljenje B kategorije
Prijavite se ZDAJ

NUDIMO VAM:

  • Profesionalno in stabilno delovno okolje v urejenem mednarodnem podjetju
  • Dinamično in razgibano delo
  • Zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas