UPRAVLJALEC DRUŽBENIH OMREŽIJ m/ž

Uprava Ljubljana / Uprava Ljubljana Polni delovni čas

Stavimo na ljudi, ki bi radi svojo strast do športa in gibanja pri nas spremenili v poklic. Potrebujemo usposobljene, prilagodljive in na kupce osredotočene sodelavce/ke, ki naše kupce navdušujejo za svet športa. Vsak dan se skupaj trudimo po naših najboljših močeh in se veselimo naših uspehov! WE LOVE WHAT WE DO. Všeč nam je, kar počnemo!

VAŠE NALOGE

  • Razvijanje visoko kvalitetnih ustreznih tem in vsebin (tudi iz internih eventov), da bi družba dosegla svoje ciljno občinstvo
  • Odgovornost za pojavljanje blagovne znamke na družbenih omrežjih
  • Tvorjenje strateških akcij: ustvarjanje in vzdrževanje novih marketinških kampanj, promoviranje novih znamk, produktov, dogodkov ipd. (v sodelovanju z zunanjimi agencijami in internimi oddelki podjetja)
  • Odgovarjanje na vprašanja kupcev in ciljnega občinstva
  • Spremljanje in analiziranje učinkovitosti z uporabo spletnih analitičnih orodij
  • Spremljanje trendov, sprememb in novosti
  • Priprava poročil in prezentacij
  • Sodelovanje z internimi oddelki in vodstvom podjetja pri izvedbi aktivnosti
  • Druge aktivnosti po navodilih vodje marketinga

PRIČAKUJEMO

  • VI. ali VII. stopnja izobrazbe
  • Napredno poznavanje MS office orodij
  • Poznavanje vseh platform in njihovega tržišča
  • Poznavanje analitičnih orodij
  • Poznavanje zakonitosti spletne trgovine
  • Znanje angleškega in hrvaškega jezika, zaželeno znanje nemškega jezika (ni pogoj)
  • Dobre komunikacijske sposobnosti
  • Analitičnost, natančnost in pozornost na podrobnosti
  • Samoiniciativnost, odgovornost, proaktivnost
  • Dobre organizacijske sposobnosti
  • Splošna razgledanost in sposobnost timskega dela
Prijavite se ZDAJ

NUDIMO VAM:

  • Profesionalno in stabilno delovno okolje v urejenem mednarodnem podjetju
  • Dinamično in razgibano delo
  • Zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas