ASISTENT V NABAVI m/ž

Uprava Ljubljana / Uprava Ljubljana Polni delovni čas

Stavimo na ljudi, ki bi radi svojo strast do športa in gibanja pri nas spremenili v poklic. Potrebujemo usposobljene, prilagodljive in na kupce osredotočene sodelavce/ke, ki naše kupce navdušujejo za svet športa. Vsak dan se skupaj trudimo po naših najboljših močeh in se veselimo naših uspehov! WE LOVE WHAT WE DO. Všeč nam je, kar počnemo!

VAŠE NALOGE

  • Nabava in razporejanje blaga
  • Samostojna analiza blagovnih skupin
  • Izdelava poročil in statistik
  • Redno spremljanje trga
  • Redno spremljanje prodaje in sodelovanje pri pripravi marketinških akcij
  • Redno komuniciranje znotraj podjetja in s partnerji
  • Podpora vodji področja centralne nabave

PRIČAKUJEMO

  • V. – VI. stopnjo izobrazbe
  • Dobro znanje nemškega ali angleškega jezika in osnovno znanje hrvaškega jezika
  • Napredno poznavanje MS office orodij, MS EXCEL višja raven
  • Samostojnost, samoiniciativnost, proaktivnost, sposobnost timskega dela
  • Zaželjene delovne izkušnje na podobnem delovnem mestu
  • Vozniško dovoljenje B kategorije
Prijavite se ZDAJ

NUDIMO VAM:

  • Profesionalno in stabilno delovno okolje v urejenem mednarodnem podjetju
  • Dinamično in razgibano delo
  • Zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas