ASISTENT V KONTROLINGU m/ž

Uprava Ljubljana / Uprava Ljubljana Polni delovni čas

Stavimo na ljudi, ki bi radi svojo strast do športa in gibanja pri nas spremenili v poklic. Potrebujemo usposobljene, prilagodljive in na kupce osredotočene sodelavce/ke, ki naše kupce navdušujejo za svet športa. Vsak dan se skupaj trudimo po naših najboljših močeh in se veselimo naših uspehov! WE LOVE WHAT WE DO. Všeč nam je, kar počnemo!

VAŠE NALOGE

  • Izvajanje operativnega in finančnega kontrolinga
  • Zagotavljanje strokovne podpore vodstvu s pripravo podlag za operativno in strateško odločanje (priprava mesečnih, kvartalnih in letnih poročil)
  • Analiziranje in spremljanje odmikov stroškov in priprava podlag za ukrepanje
  • Sodelovanje pri pripravi letnega in strateškega načrta podjetja
  • Spremljanje terjatev in zalog
  • Vsa ostala opravila po nalogu nadrejene osebe

PRIČAKUJEMO

  • Kandidate z zaključeno vsaj VI. stopnjo izobrazbe, ustrezne smeri
  • Najmanj 2 leti delovnih izkušenj na področju operativnega in finančnega kontrolinga v trgovskem podjetju
  • Aktivno znanje nemškega ali angleškega jezika ter osnovno znanje hrvaškega jezika
  • Naprednejše poznavanje programskega paketa MS Office
  • Osnovno znanje dela s SAP programom
  • Dobre komunikacijske sposobnosti, organiziranost, doslednost, natančnost in odgovornost ter samostojnost pri delu
Prijavite se ZDAJ

NUDIMO VAM:

  • Takojšnjo zaposlitev za nedoločen čas s 3-mesečnim poskusnim delom
  • Delo v uspešnem, dinamičnem in razvojno usmerjenem mednarodnem kolektivu
  • Redno in stimulativno plačilo po dogovoru
  • Redna izobraževanja in usposabljanja
  • Karierni in osebnostni razvoj