A Hervisnél számos lehetőségem van - rajtam áll, hogy mit választok

Azért tanultam a Hervisnél, mert mindig is érdekelt a sport, nekem mindegy, hogy biciklizés, futás vagy falmászás, én mindent szeretek. Különösen a termékekkel kapcsolatos képzéseket szeretem, mert sokat tanulhatok, amit aztán a vevőknek is tovább adhatok. A szemináriumok és a továbbképzések változatossá teszik a napjaimat. Nagyon vonzó számomra, hogy a Hervisnél számos karrierlehetőségem van.

Marcel, Sportszerosztály-eladó

A Hervis központban dolgozok tanulóként és jelenleg az érettségit csinálom közben. Ez a kettős megterhelés nem egyszerű, de a munka rengeteg örömöt okoz. Minden nap sok újat tanulok és tudom, hogy ez után a képzés után minden ajtó nyitva áll majd előttem.

Angelique, Wals központ

Több erő a jövőben

Sportolásnál különösen figyelek az izomzatom felépítésére. Szívesen választom a fitneszt, otthon meg is van hozzá minden szükséges felszerelésem. Saját tapasztalataim alapján már könnyedén kiismerem magam. A csapatban családias a hangulat, pont olyan, amilyet szerettem volna, hogy legyen a tanuló idő alatt. A Hervisnél mindenkinek remek a hozzáállása és mindenki tényleg örömét leli a sportban. Itt tényleg rengeteget tanulhatok, ami a későbbi szakmai jövőmhöz sokat hozzátesz.

Lisa, tanuló – 2. tanuló év

A Hervis munkakörnyezete számomra tökéletes

Szuper csapat vagyunk, az áruházvezetőnkön, Anitán, illetve az osztályvezetőkön rögtön éreztem, hogy itt sokat tanulhatok majd. Mindig is érdekelt a kiskereskedelem, amit itt lehetőségem van összekötni a szenvedélyemmel is, a sporttal. A kettő egyben tiszta magyarázata annak, hogy miért is tanulok ma a Hervisnél. Mert hozzám illik, amit csinálok!

Manuel, sport szakkereskedő – 1. tanuló év

Tanulás a Hervisnél

A képzést jelenleg több mint 200 tanuló végzi a Hervisnél. Annak érdekében, hogy a jövőben is képzett munkatársak segítségével tudjuk inspirálni vevőinket a sport lenyűgöző világában, teljes mértékben elkötelezettek vagyunk a tanulók képzéséért

A jövőd most kezdődik! Szóval nézz körül weboldalunkon , mert itt megtalálsz minden fontos információt a vállalatról, az elsajátítható tanulói képzésekről és a karrierlehetőségeidről. Hamarosan találkozunk!

Tanulói casting: Téged keresünk!!

Die nächsten Casting Termine werden in Kürze bekannt gegeben.

Nyitott tanulói munkák mutatása

Hervis Academy

A képzések és a továbbképzések fontosak számunkra!

Képzési terv

A képzési terv garantálja, hogy minden részleget alaposan megismerj, ezáltal pedig azt is, hogy egy átfogó gyakorlati képzésben vegyél részt a teljes tanulóidő alatt.

Már rögtön az első napon megtudod, hogy melyik részlegek várnak Rád a következő három évben. Minden részlegnek van ellenőrző listája, amelyen azok az ismeretek és készségek szerepelnek, amiket a tanulási folyamat alatt majd elsajátítasz. A tanulási oktatód végigkísér az egész tanulási idő alatt, tanácsokkal és tettekkel támogat, valamint minden felmerülő kérdést és problémát megbeszél veled.

Hervis tanulói világa

A Hervis tanulói világa egy írásos képzési program, ami végigkísér téged a Hervisnél a tanulásod során. Minden hónapban kapsz egy szakfüzetet, ami fontos és érdekes információkat tartalmaz a különböző képzési témákhoz kapcsolódóan. Egy kérdőív segítségével széleskörű szaktudássá formálhatod az ismereteidet, amit a továbbiakban majd megvitathatsz a feletteseddel.

Tanulói szemináriumok

A Hervis tanulójaként a tanulási idő alatt a szakiskolai képzés kiegészítéseként három szemináriumon is részt veszel. Ezek a szemináriumok össze vannak hangolva a képzési tervvel, úgyhogy ha váltanál egy új részlegre, rögtön a szükséges szaktudással rendelkezel, ami segít neked abban, hogy jól végezd a munkád.

A szemináriumokon lehetőséged van kipróbálni a különböző sportfajtákat és sportszereket, így ezáltal is tudsz tanulni. Továbbá ezeken az alkalmakon híres sportolók is jelen vannak, akik a legkülönbözőbb területekről érkeznek, így tőlük is kérhetsz tippeket és trükköket a sportágakhoz.

Teljesítménymotiváció neked

AJÁNDÉK
JOGOSÍTVÁNY

A kiváló tanulók számára a tanulói idő lejártával b kategóriás jogosítványra van lehetőség

HAVI TANULÓI
PRÉMIUMOK

A kiemelkedő teljesítményekért cserébe havi tanulói prémium jár.

BIZONYÍTVÁNY
PRÉMIUMOK

A jó bizonyítványok is jutalommal járnak – legfeljebb akár 218 euró évente

KEDVEZMÉNYEK,
TÁMOGATÁSOK, …

És végül van még étkezési támogatás is és sok más

Lehre bei Hervis

Hervis ist einer der beliebtesten Ausbildner Österreichs. Wir suchen junge, engagierte Menschen, die sich für Sport und einen gesunden Lebensstil interessieren. Wir glauben daran, dass gut qualifizierte, junge Mitarbeiter unsere Philosophie bestens an unsere Kunden weitergeben können. Deshalb liegt uns die Ausbildung von Lehrlingen besonders am Herzen. Wir bieten jungen Menschen tolle Karrieremöglichkeiten und zahlreiche Weiterbildungschancen. Tauche ein in die faszinierende Welt des Sports und starte deine aufregende Zukunft bei Hervis!

Wenn du Teil unseres Teams und des größten österreichischen Sporthändlers werden möchtest, dann bewirb’ dich jetzt in unserem Online Portal! Du wirst fachlich kompetent zum Mode- und Sportexperten ausgebildet und kannst an der rasanten Expansion unseres europaweit erfolgreichen Unternehmens teilhaben. Hervis ist ein besonders stabiler Arbeitgeber, bei dem dir ein sicherer Arbeitsplatz garantiert ist und die Karrieremöglichkeiten nach oben hin offen sind. Denn die Zahlen sprechen für sich: rund 2800 zufriedene MitarbeiterInnen, Filialen in sieben Ländern in Europa und ein Jahresumsatz von 469 Millionen Euro. Hilf’ mit, unser Team weiterhin so erfolgreich zu gestalten! Wir freuen uns auf dich und dein Engagement.