BESZERZŐ

Központi iroda / Központi iroda Teljes munkaidő

BESZERZŐ

CSATLAKOZZ MOST ÉS LEGYÉL EGY NYERŐ CSAPAT TAGJA!
A HERVIS Ausztria, Magyarország, Szlovénia, Csehország, Horvátország és Románia meghatározó sportszer-és sportruházat kiskereskedelmi hálózata. A Hervis Magyarországon immár 26 áruházat üzemeltet, hatalmas sportszer-, sportcipő- és sportruházat választék, rendkívül előnyös szolgáltatások, szakképzett eladók és kedvező árak emelték a legkedveltebb sportáruházak közé. Budapesti központunkba keresünk dinamikus, sportszerető munkatársat.

Tevékenységi körök

  • beszerzési feladatok teljes körű ellátása
  • folyamatos készletfigyelés és – optimalizálás, készletelemzés, adatbázisok kezelése
  • szállítói megrendelések kezelése és rögzítése
  • nemzetközi szintű kapcsolattartás szerződött szállítókkal
  • termékcsoportok forgalmának nyomon követése és elemzése
  • cégen belüli kommunikáció, belső ügyintézés
  • kapcsolattartás szállítókkal, társosztályokkal
  • reklámanyagok tervezésében való részvétel

Követelmények

  • beszerző pozícióban eltöltött legalább 2-3 év tapasztalat
  • magas szintű számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office)- Excel, Word, PowerPoint
  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • aktív német nyelvtudás (felsőfokú nyelvvizsga)
  • analitikus, problémamegoldó szemléletmód
  • precizitás
  • terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • egy dinamikusan növekvő cég biztonsága
  • fiatal, dinamikus, céltudatos csapat
  • béren kívüli juttatások